fpzip.pl


Idź do treści

Szkolenia

Usługi

  • Zarządzanie sprzedażą
  • Sztuka komunikacji w biznesie
  • Techniki sprzedaży
  • Nadzór i kontrola przy wdrażaniu projektów
  • Rozliczanie projektów
  • Szkolenia komputerowe
  • Szkolenia z zakresu obsługi sieci informatycznych
  • Szkolenia z pozyskiwania środków z Unii Europejskiej
  • Inne na życzenie klienta


Fundacja promocji zatrudnienia i przedsiębiorczości na podstawie umowy nr ZZO/000012/07/D organizuje szkolenia finansowane z PFRON pt. "Organizowanie i Prowadzenie szkoleń przygotowujących do pracy w charakterze telemarketera dla osób niepełnosprawnych w Pruszkowie, Piotrkowie Trybunalskim i Warszawie" Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o kontakt z Fundacją.Fundacja Promocji Zatrudnienia i Przedsiębiorczości zrealizowała w dniach 30.03 – 03.04 pierwszą edycję szkolenia w Warszawie w ramach projektu współfinansowanego ze środków PFRON pt. "Organizowanie i prowadzenie szkoleń przygotowujących do pracy w charakterze telemarketera dla osób niepełnosprawnych w Pruszkowie, Piotrkowie Trybunalskim i Warszawie”.
Fundacja Promocji Zatrudnienia i Przedsiębiorczości zrealizowała w dniach 03.04 – 08.04 drugą edycję szkolenia w Warszawie w ramach projektu współfinansowanego ze środków PFRON pt. "Organizowanie i prowadzenie szkoleń przygotowujących do pracy w charakterze telemarketera dla osób niepełnosprawnych w Pruszkowie, Piotrkowie Trybunalskim i Warszawie”. W szkoleniu brało 15 osób niepełnosprawnych, w sumie przeszkoliliśmy już 30 osób. Jako organizator jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z osobami, które zgłosiły się na kurs i zapraszamy serdecznie następnych chętnych.

Fundacja Promocji Zatrudnienia i Przedsiębiorczości w ramach podpisanej umowy z PFRON na realizację projektu :Organizowanie i prowadzenie szkoleń przygotowujących do pracy w charakterze telemarketera dla osób niepełnosprawnych w Pruszkowie, Piotrkowie Trybunalskim i Warszawie” przeszkoliła już 60 osób, zrealizowano po dwie edycje szkoleń w Warszawie i Piotrkowie Trybunalskim. W Piotrkowie Trybunalskim odbyły się dwa szkolenia w każdym wzięło udział po 15 osób niepełnosprawnych, wszystkie osoby ukończyły kurs otrzymując certyfikaty. Wszystkim kursantom została przekazana rzetelna wiedza n/t pracy telemarketera a uczestnictwo w szkoleniu podniosło ich kwalifikacje zawodowe co w przyszłości może przyczynić się do polepszenia ich sytuacji zawodowej. Fundacja jako organizator jest bardzo zadowolona z dotychczasowych osiągnięć ze współpracy z osobami niepełnosprawnymi i dołoży wszelkich starań by następne edycje szkoleń były realizowane na takim samym poziomie jak poprzednie.Fundacja Promocji Zatrudnienia i Przedsiębiorczości zrealizowała w dniach 31.08 – 04.09 trzecią edycję szkolenia w Warszawie w ramach projektu współfinansowanego ze środków PFRON pt. "Organizowanie i prowadzenie szkoleń przygotowujących do pracy w charakterze telemarketera dla osób niepełnosprawnych w Pruszkowie, Piotrkowie Trybunalskim i Warszawie”. W szkoleniu brało 15 osób niepełnosprawnych, w sumie przeszkoliliśmy już 75 osób. Jako organizator jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z osobami, które zgłosiły się na kurs i zapraszamy serdecznie następnych chętnych do edycji w Pruszkowie.

Fundacja Promocji Zatrudnienia i Przedsiębiorczości zrealizowała w dniach 05.10 – 09.10. pierwszą edycję szkolenia w Pruszkowie w ramach projektu współfinansowanego ze środków PFRON pt. "Organizowanie i prowadzenie szkoleń przygotowujących do pracy w charakterze telemarketera dla osób niepełnosprawnych w Pruszkowie, Piotrkowie Trybunalskim i Warszawie”. W szkoleniu brało udział 15 osób niepełnosprawnych z powiatu pruszkowskiego. Wszystkie osoby ukończyły kurs, którego celem było podniesienie kwalifikacji zawodowych. Jako organizator jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z osobami, które zgłosiły się na kurs. Serdecznie zapraszamy kolejnych chętnych do udziału w drugiej edycji szkolenia w Pruszkowie w terminie 02.11 – 06.11.

Strona główna | Dzialalnosc statutowa | Usługi | Partnerzy | Praca | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego